Form Offices

Form Offices

shaping the
workplace
experience

Im częściej pracujemy zdalnie, tym bardziej potrzebujemy biura.

Form Offices

Nasze
podejście

icon

Odpowiadając na te potrzeby, w Form Offices tworzymy miejsca, do których chce się dojeżdżać, w których chce się pracować i spotykać. Nie tylko z przyzwyczajenia, ale też dlatego bo ma się wybór.

Biuro sprzyja interakcjom stymulującym innowacje. Jest też przestrzenią, w której członkowie zespołu mogą się spotkać, pracować kreatywnie, komunikować, dzielić doświadczeniem i uczyć od siebie nawzajem.

Nasze powierzchnie to odpowiedź na miejsca pracy w dobie elastycznych biur i potrzeby ludzi, którzy tu pracują. Nie tylko z przyzwyczajenia, ale też dlatego, że ma się wybór.

Nasze wartości

Rozwój

Mocno wierzymy, że biuro powinno wspierać nowe sposoby współpracy, takie jak łączenie świata online i offline. Udostępniamy miejsca do efektywnego zarządzania czasem oraz osiągania różnych celów każdego dnia.

Siła społeczności

Oferujemy firmom możliwość pracy i tworzenia. Stale powiększająca się społeczność Form Offices zapewnia stymulujące przestrzenie, które pozwolą na rozwój, interakcje z innymi najemcami oraz przyciąganie najlepszych talentów do zespołu.

Elastyczność

Nasze powierzchnie to odpowiedź na miejsca pracy w dobie elastycznych biur i potrzeby ludzi, którzy tu pracują. Wspieramy najemców w tworzeniu środowisk pracy, w których biuro pozostaje centralnym punktem firmy, ośrodkiem innowacji oraz hubem społecznościowym.

Człowiek w centrum

Odchodzimy od projektowania zorientowanego na miejsca i lokalizacje na korzyść designu ukierunkowanego na ludzi oraz ich dobre samopoczucie. Zapewniamy wysokie standardy przestrzeni biurowych, w których łączymy siły architektury, designu, natury i technologii, aby praca była komfortowa.

Nasze inne
lokalizacje

Tertium Kraków
DOT by Form Kraków
CU Office Wrocław

Tertium Kraków

Twoje biuro inspirowane jest duchem Krakowa, który unosi się nad tym miejscem i zachęca do relacji biznesowych i nieszablonowego myślenia.

odwiedź stronę

DOT by Form Kraków

Twoje biuro to stymulujące miejsce, z którego wyruszysz na podbój świata, spełnisz swoje pasje i wypoczniesz wśród zieleni.

odwiedź stronę

CU Office Wrocław

Twoje biuro to miejsce, które żyje różnorodnością, inkluzywnością i otwartością. Dbamy o to, aby rozwijały się tu talenty w Twojej firmie.

odwiedź stronę